Polski kosmetyk rządzi

Kremy i oczyszczanie

Produkty Durex dla komfortu w sypialni

Produkty Durex

- ARTYKUŁ REKLAMOWY -

Durex to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek specjalizujących się w produkcji artykułów przeznaczonych do sypialni. Jej flagowym produktem są z całą pewnością prezerwatywy, które słyną z doskonałej jakości oraz wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Chociaż większość z nas na pewno świetnie o tym wie, to nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że w jej ofercie znajdziemy również inne akcesoria czyniące seks przyjemniejszym i bezpieczniejszym. Warto więc z bliska przyjrzeć się katalogowi produktów Durex i przekonać się, że każdy z nas znajdzie w nim propozycje dla siebie.

  ciało

  1. Produkty Durex. Niezawodne i komfortowe prezerwatywy
  2. Produkty Durex. Szeroka gama lubrykantów i żeli intymnych
  3. Produkty Durex. Masażery i nakładki wibrujące dla par i singli

Produkty Durex. Niezawodne i komfortowe prezerwatywy

Jak już wspomnieliśmy, najbardziej cenioną i jednocześnie najliczniejszą grupę produktów Durex stanowią prezerwatywy. Na całym świecie są one synonimem najwyższej jakości, w parze z którą idzie najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Przy projektowaniu prezerwatyw specjaliści Durex dbają nie tylko o to, by absolutnego minimum ograniczyć ryzyko ich pęknięcia, ale też to, by ich używanie było możliwie jak najprzyjemniejsze i najłatwiejsze. W ofercie Durex znajdziemy szeroką gamę prezerwatyw – w tym wersje smakowe, perfekcyjnie dopasowane, w dużym rozmiarze, prążkowane lub super cienkie dla wydobycia z seksu w prezerwatywie jak największej przyjemności.

Produkty Durex. Szeroka gama lubrykantów i żeli intymnych

Oferta Durex zawiera też bardzo szeroki wybór różnego typu lubrykantów i żeli intymnych, które zapewnią maksymalny komfort w sypialni. Są wśród nich produkty skierowane do osób poszukujących bezpiecznego środka nawilżającego, jak i takie, które mają dużo szersze spektrum zastosowań, z erotycznym masażem włącznie. W katalogu żelów Durex znajdziemy między innymi produkty zwiększające doznania, rozgrzewające, naturalne czy też chłodzące. Warto też wspomnieć o żelach smakowych – na przykład truskawkowym, waniliowym, aloesowym czy wiśniowym.

Produkty Durex. Masażery i nakładki wibrujące dla par i singli

Poza tym Durex znany jest również jako producent erotycznych gadżetów, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w sypialni pary, jak i singla. Dla tych pierwszych szczególnie atrakcyjne mogą okazać się nakładki wibracyjne, które zwiększą doznania u obojga partnerów. W katalogu marki znajdziemy oprócz tego pierścienie erekcyjne, które ułatwią utrzymanie wzwodu oraz wibratory. Te i inne produkty dostępne są na https://www.nowafarmacja.pl/durex.

Nie ma jeszcze komentarzy! Śmiało, bądź pierwsza/y! :)


Musisz mieć włączone javascript, aby wyświetlać komentarze.